Agnieszka Żurek Finanse
OPTYMALNE ROZWIĄZANIA FINANSOWE

O FIRMIE

Od 20 lat pracuję w sektorze finansów przedsiębiorstw i usług finansowych, tj.: leasing, faktoring, windykacja i zarządzanie należnościami oraz zarządzanie finansami przedsiębiorstw.

Swoje doświadczenie zawodowe rozpoczynałam od stanowiska specjalisty, czyli analityka kredytowego, poprzez szczeble kierownicze do członków zarządu w międzynarodowych koncernach. Brałam udział w międzynarodowych projektach z obszaru finansów i zarządzania.

Jestem strategiem, managerem, finansistą oraz interesuje mnie inżynieria finansowa i digitalizacja. Innowacje technologiczne zmieniają sektor usług finansowych oraz pozwalają wykreować nowe modele biznesowe. Optymalne rozwiązania finansowe i źródła finansowania krótko- i długoterminowego to podstawa działalności każdej spółki.

Jako praktyk biznesu, współpracuję z firmami i prowadzę szkolenia z zakresu finansów, produktów finansowych i zarządzania przedsiębiorstwem.

CO MNIE WYRÓŻNIA?

  1. Posiadam prawie 20-letnie doświadczenie z obszaru finansów/usług finansowych i executive management – jestem praktykiem

  2. Cenię budowanie długotrwałych relacji z klientami opartych na zaufaniu

  3. Lubię pracować z ludźmi i tworzyć razem nowe wartości i produkty/usługi

  4. Zawsze wywiązuje się ze swoich zobowiązań

  5. Korzystam z porad ekspertów jeśli wymaga tego projekt

  6. Jakość usług i profesjonalizm to podstawa - „Jakość pamięta się o wiele dłużej niż cenę” – motto rodziny Gucci

  7. Praca to moja pasja

AKTUALNOŚCI

POLAGRA TECH 30.09-03.10.2018.

W Poznaniu odbyło się wyjątkowe wydarzenie, jakim są Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych. Są to targi realizowane z myślą o producentach żywności. Zostały zaprezentowane produkty spożywcze o wysokiej jakości. POLAGRA TECH jest wydarzeniem realizowanym z myślą o przedstawicielach branży producentów żywności. W ich trakcie prezentowane są maszyny i urządzenia, dzięki którym profesjonaliści branży będą mogli wprowadzić w swoich firmach rozwiązania procentujące dla nich w korzyściach biznesowych. To również idealne miejsce do zaprezentowania komponentów i dodatków do żywności.

https://www.polagra-tech.pl/pl/