Agnieszka Żurek Finanse

Referencje

Referencje

W trakcie realizacji projektu Pani Agnieszka Żurek wykazała się dużą znajomością rynku usług finansowych, w szczególności usług faktoringowych i monitoringu wierzytelności.  Nie bez znaczenia pozostaje również znajomość branży transportowej.  Zaangażowanie, rzetelności i dobra komunikacja to główne cechy, które charakteryzowały naszą współpracę.

Z ogromną przyjemnością możemy polecić usługi świadczone przez Finanse Agnieszka Żurek, tym którzy poszukują solidnego partnera w zakresie usług finansowych.

PHU SIMNAT

Jolanta Dolacińśka

Właściciel

Referencje

Współpracowaliśmy w ramach projektów restrukturyzacyjnych dla podmiotów gospodarczych. Wdrożyliśmy z sukcesem projekty optymalizacyjne, mające na celu poprawę spływu należności od odbiorców. Polecamy współpracę z Panią Agnieszka Żurek, jeżeli potrzebują Państwo rzetelnej wiedzy na temat usług finansowych oraz optymalizacji procesów w przedsiębiorstwie, z zakresu finansów.

Kancelaria Prawna KPJZ                                                                                             

Mateusz Jankowski – Wspólnik

Referencje

W trakcie realizacji projektu Pani Agnieszka Żurek wykazała się dużą znajomością rynku usług finansowych i inwestycji w środki trwałe, a także znajomości finansów przedsiębiorstw. Nie bez znaczenia pozostają również  umiejętności negocjacyjne. Zaangażowanie, rzetelności i dobra komunikacja to główne cechy, które charakteryzowały naszą współpracę. Z ogromną przyjemnością możemy polecić usługi świadczone przez Finanse Agnieszka Żurek, tym którzy poszukują solidnego partnera w zakresie usług finansowych.

Prezes Zarządu JOPPOL Sp. z o.o.

Anna Pleczyńska

Referencje

Współpracowałem wiele lat z Panią Agnieszka Żurek, także jako koleżanką z zarządu spółki. Cenię tą współpracę. W swojej pracy zawsze wykazywała się silnym zorientowaniem na klienta i wyniki oraz pragmatyzmem w rozwiązywaniu problemów. Na stanowiskach kierowniczych zawsze była silnym liderem.
dr Wilfried Barth

Referencje

Współpracowałem z Panią Agnieszką Żurek  w obszarze usług finansowych oraz wspierających je systemów teleinformatycznych. Na bazie tych doświadczeń pragnę zarekomendować ją jako profesjonalną, niezawodną i  skuteczną partnerkę w biznesie.

Tomasz Bielecki
"Green Waves" ITC, właściciel

 

Referencje

Każdy projekt realizowany przez Panią Agnieszkę Żurek zawsze był prowadzony na wysokim poziomie. Efektywna komunikacja, skupienie się na rozwiązaniu problemu w zakładanym czasie to jej olbrzymie atuty. Bardzo szanuję ją za pragmatyczne podejście i cenię wspólną współpracę.

                                                                                                                                                                                       Jacek Dratwiński – Manager ds. Finansowych

Referencje

Kreowanie wspólnych rozwiązań ubezpieczeniowych dla Klientów oraz automatyzacja procesów raportowych dla poprawy efektywności to projekty, które realizowałem z Panią Agnieszką Żurek.

Polecam.

                                                                                                                                                                                    Piotr Stachowiak

                                                                                                                                                                             Właściciel Agencji Allianz

Referencje

Polecam współpracę projektową z Panią Agnieszką Żurek. Profesjonalnie, rzetelnie i terminowo.

                                                                                                                                                                               Piotr Skrzypek