Agnieszka Żurek Finanse

O mnie

Od 20 lat pracuję w sektorze finansów przedsiębiorstw i usług finansowych, tj.: leasing, faktoring, windykacja i zarządzanie należnościami oraz zarządzanie finansami przedsiębiorstw. 

Swoje doświadczenie zawodowe rozpoczynałam od stanowiska specjalisty, czyli analityka kredytowego, poprzez szczeble kierownicze do członków zarządu w międzynarodowych koncernach. Brałam udział w międzynarodowych projektach z obszaru finansów i zarządzania. Jestem strategiem, managerem, finansistą oraz interesuje mnie inżynieria finansowa i digitalizacja. Innowacje technologiczne zmieniają sektor usług finansowych oraz pozwalają wykreować nowe modele biznesowe. Optymalne rozwiązania finansowe i źródła finansowania krótko- i długoterminowego to podstawa działalności każdej spółki. 

Pomagam swoim klientom w tworzeniu strategii rozwoju biznesu, wyborze i pozyskaniu optymalnego źródła finansowania projektów inwestycyjnych oraz zapewnieniu bieżącej płynności finansowej. Spotykam się z przedsiębiorcami posiadającymi świetne pomysły biznesowe, potrzebującymi wsparcia w zakresie wyboru sposobu finansowania oraz przygotowania dokumentacji niezbędnej do jego uzyskania. Doskonale rozumiem problemy z jakimi borykają się firmy na polskim rynku.

Stawiam na partnerstwo i budowanie długotrwałych relacji z klientami. 

Sukces moich klientów jest moim sukcesem!

Jako praktyk biznesu, współpracuję z firmami i prowadzę szkolenia z zakresu finansów, produktów finansowych  i zarządzania przedsiębiorstwem. 

CO MNIE WYRÓŻNIA?

  1. Posiadam prawie 20-letnie doświadczenie z obszaru finansów/usług finansowych i executive management – jestem praktykiem

  2. Cenię budowanie długotrwałych relacji z klientami opartych na zaufaniu

  3. Lubię pracować z ludźmi i tworzyć razem nowe wartości i produkty/usługi

  4. Zawsze wywiązuje się ze swoich zobowiązań

  5. Korzystam z porad ekspertów jeśli wymaga tego projekt

  6. Jakość usług i profesjonalizm to podstawa - „Jakość pamięta się o wiele dłużej niż cenę” – motto rodziny Gucci

  7. Praca to moja pasja